Vylepšete interiér bytu originálním foto obrazem na plátně

Zbavte se konečně nevkusných reprodukcí obrazů světových mistrů a nahraďte je originály, které nikdo jiný doma nemá. Nemusíte však kvůli tomu vyhrávat ve sportce, abyste si mohli něco podobného dovolit. Originální obraz na plátně můžete snadno vytvořit z vašich povedených fotografií, které se na plátno vytisknou na specializované tiskárně. 

Proč je tisk na plátno lepší než na papír

Tisk fotografií není nic zvláštního, většina z nás má na pracovním stole zarámovanou fotku manželky a dětí. Foto obraz na plátně je však něco zcela jiného. Tisk na plátno umožňuje vytvořit z vaší fotografie umělecké dílo, které může zaujmout čestné místo na zdi vašeho obývacího pokoje a stát se nedílnou součástí vašeho interiéru. Obraz na plátně totiž vydrží prakticky navždy. Na rozdíl od fotografií na papíře, které žloutnou, krabatí se a blednou, u tisku na plátno nic z toho nehrozí. Plátno je inkousty probarveno až do hloubky vláken, a během tisku se používá víc inkoustů různých barev, což zajištuje mnohem věrnější podání jednotlivých odstínů. Pigmenty v inkoustech jsou navíc barevně stálejší a odolné proti UV záření, takže vydrží stejně krásné i více než sto let. A pokud necháte váš obraz opatřit vrstvou speciálního voděodolného laku, tak ještě déle. Nezapomenutelné momenty a štastné chvíle vašeho života tak můžete zachovat pro budoucí generace.

Obraz na plátně může být i skvělý dárek

Vybírat dárky pro nejbližší není v dnešní době nic jednoduchého. Všichni všechno mají, a co nemají, to si mohou snadno koupit. Pokud však po vaše nejbližší vytvoříte obraz na plátně na základě některé z jejich oblíbených fotografií, získáte tak pro ně osobní a originální dárek trvalé hodnoty, který obdarovaným ukáže, jak je máte rádi a jak moc na ně myslíte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *