Má váš prvňáček skutečně vhodný dětský nábytek?

S nástupem do první třídy se požadavky našich dětí na nábytek docela radikálně změní. Mysleli jste na to a zařídili jste prvňáčkovi vhodně jeho dětský pokoj či koutek v bytě?

Není podstatné, jestli má prvňáček v bytě svůj vlastní pokojík, společný pokoj se sourozencem, nebo třeba jen kout v menším bytě. Rozhodně by mu však neměl chybět vlastní koutek na učení s pracovním stolem a židlí. Neodbyjte to sezením u jídelního stolu, přestože není ničím špatným, že se tento stůl používá pro společné aktivity. Vhodnější však je tento velký stůl využívat pro kreativní tvoření, které prvňáčci a mladší školní děti pořád dělají rádi s rodiči či se staršími sourozenci.

Vlastní pokojík je ideál

Pokud má prvňáček dětský pokojík, je vhodné jej zařídit tak, aby mu vydržel po dobu studia na základní a střední škole. Některé části lze ergonomicky přizpůsobit a vyměnit – třeba stůl či dětskou židli k pracovnímu stolu. Obecně ale jde dětský nábytek vybrat neutrálně a současně kreativně tak, aby byl poutavým, ale uměl se přizpůsobit věku dítěte.

Dětský nábytek nabízí Atan.cz

Eshop nabízí velice povedené nábytkové sestavy, které doplněné o doplňky podle aktuálního zájmu dítěte splní svůj účel u prvňáčka, teenagera i u středoškoláka. Oblíbeným nábytkem je například exoticky vypadající sestava dětského nábytku Indiana, kterou naaranžujete jako pokojík pro piráta, námořníka, malého kouzelníka i pro lesní vílu. ATAN však nabízí i další zajímavé sestavy, v neutrální bílé, šedé i v barvách.

Kusový dětský nábytek

Dětská tabule

Pokud potřebujete pokojík pouze doplnit, ATAN nábytek má v sortimentu též kusový dětský nábytek. V eshopu koupíte ergonomické dětské židle, dětské pohovky, dětská křesílka, dětské stoly, dětské komody, ale i dětské dekorace, polštáře, bytový textil pro děti či hračky do pokojíčku a na zahradu.

Nezapomeňte na dětskou tabuli

Pokud kreslicí tabuli váš prvňáček nemá již od školkových let, určitě mu ji pořiďte teď, když nastoupil do první třídy. Ideální je tabule, která má bílý povrch pro psaní tabulovými fixami, černý pro psaní křídami, a ještě roli s papírem na výtvarné projekty vašeho dítěte. ATAN nábytek nabízí dětské tabule v mnoha provedeních, na stojanu i závěsné na zeď.

1 názor na “Má váš prvňáček skutečně vhodný dětský nábytek?”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *