Vše o zvětšení rtů – Praha a místní beauty průmysl

Nadělila vám matka příroda tenké rty a vy chcete zažít ten pocit, když máte šťavnatá ústa? Nebo není vaše pusa symetrická? Také věkem povadlý úsměv spraví zvětšení rtů. Praha se může pochlubit celou řadou renomovaných a diskrétních pracovišť, kde vám vylepší vzhled skuteční odborníci. Prozkoumejte, jaké metody se využívají při remodelaci a omlazení úst a jak dlouho vydrží. Hlavní je, aby jste si vybrala tu nejvhodnější kliniku právě pro vás.

Trvalé neboli operativní zvětšení rtů má Praha v malíčku

Pokud jste dlouhodobě nespokojena s příliš drobnými ústy a hledáte trvalé řešení, nezbývá, než skalpel a plastická chirurgie. První způsob zvětšení rtů, který si můžete dopřát v Praze, spočívá v jejich naříznutí zevnitř a následném popotažení ven. Jizvy tudíž nejsou viditelně a kromě toho se na sliznici i lépe zahojí. Tato minioperace se většinou odbude jen při lokálním umrtvení.

Druhý způsob, jak dosahují permanentního zvětšení rtů na některých klinikách v Praze, je založen, podobně jako u prsou, na silikonových implantátech. Chirurg vám ústa v obou koutcích nařízne a vsune do podkoží trvalou výplň.

U chirurgických zákroků, které jsou nevratné, vždy volte finální zvětšení rtů opravdu střízlivě. Zavedená pracoviště v Praze nabízí v této záležitosti konzultace. Jde o to, abyste si neporučila obří ústa, která vypadají, že je poštípal roj včel. Ta nemají s decentní a přirozenou krásou opravdu nic společného. Až tento podivný trend odezní, začnou majitelky “jitrnic” zoufale hledat cestu, jak se odulé parády zbavit. Pokud jste finančně zajištěná, vyzkoušejte zvětšení rtů v Praze nejprve nanečisto a zajděte si na dočasnou výplň. Teprve pak se rozhodněte, co dál.

Dočasné injekční zvětšení rtů je v Praze samozřejmostí

Tato metoda je vhodná pro dívky i zralé ženy. Po první aplikaci vydrží zvětšení rtů asi půl roku. Další aplikace na pracovišti v Praze už vám těle zůstane rok až rok a půl, než se opět vstřebá. Pomocí výplní se dají korigovat nesouměrná ústa, vytvořit plné rty a dočasně se omladí i ústa poznamenaná vráskami a věkem. Obvykle se do nich tenkou jehličkou vpichuje roztok kyseliny hyaluronové. Ta může mít různou kvalitu a trvanlivost. Setkáte se značkami Juvéderm, Stylage nebo novinkou Hyamira, která slibuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové s příměsí peptidů a síťovací technologií pro dlouhotrvající efekt.

Někde na pomezí mezi trvalou a dočasnou výplní existuje ještě zvětšení rtů vlastním tukem. Praha poskytuje i tento zákrok, kdy se například z břicha odsaje tuk a poté se injekčně přesune do rtů. Podobně jako u zvětšení prsou se i v tomto případě dá použít koncentrovaný tuk, aby v něm bylo co nejvíce kmenových buněk. Pak se v místě aplikace uchytí asi ze 70 % natrvalo.

Výhodou obou neinvazivních metod oproti operací je zotavení úst nejpozději do týdne. U kyseliny ještě můžeme považovat za pozitivum její dočasnost, kdy se zfušované nebo přehnaně zvětšené rty zase vrací do normálu. Každopádně se nebojte prostudovat všechny nabídky v Praze, když je z čeho vybírat.

Tím uzavřeme stručný přehled osvědčených metod, jakými se zvětšují rty. Praha jako hlavní město poskytuje uvedené zkrášlovací zásahy na špičkové úrovni domácí a zahraniční klientele. Na zdejší kliniky se spoléhají i známé osobnosti. Až si vyhlédnete vaše beauty pracoviště, pošlete nám zprávu třeba přes komentáře, jaký typ zvětšení rtů jste v Praze podstoupila. Přejeme vám hodně štěstí během zákroku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *